Bestphone - etui na telefon online

Blog

Kosmiczne wzory na etui? Houston, nie ma problemu!

Kosmiczne wzory na etui? Houston, nie ma problemu!Przedstawiamy nasze kosmiczne wzory na etui. Fantastyczne. Odjechane w kosmos. Nieziemskie. Zobaczcie sami!
Przeczytaj więcej

Prezent na Dzień Dziecka - czy to już pora na telefon?

Prezent na Dzień Dziecka - czy to już pora na telefon?1 czerwca już niedługo i szukamy czegoś, co idealnie nada się na prezent na Dzień Dziecka. W tym okresie wielu rodziców kilkulatków staje przed dylematem - czy nadszedł już czas na telefon?
Przeczytaj więcej

Prezent na Dzień Mamy - czy etui na telefon to dobry pomysł?

Prezent na Dzień Mamy - czy etui na telefon to dobry pomysł?Czy obudowa na telefon to sensowny prezent na Dzień Mamy? Lubimy konkrety, dlatego - zamiast rozważań zajmujących wiele akapitów - proponujemy zapoznać się z poniższą listą argumentów za i przeciw.
Przeczytaj więcej

Obudowy na telefon dla kinomaniaków

Obudowy na telefon dla kinomaniaków
Prawdziwy kinomaniak nigdy się nie nudzi! Dzisiaj prezentujemy wam obudowy na telefon specjalnie dla miłośników filmu, a wiemy, że w ramach akcji #zostańwdomu robi się ich coraz więcej!
 

Przeczytaj więcej

Obudowy na smartfona, które pokazują, że majówka w domu to nie tragedia

Obudowy na smartfona, które pokazują, że majówka w domu to nie tragediaPo cichu każdy liczył, że do majówki już będzie po wszystkim, że powychodzimy z naszych jaskiń i spotkamy się z przyjaciółmi na grillach i piknikach. Musimy jednak jeszcze trochę wytrzymać w izolacji społecznej. Te obudowy na smartfona pokazują, że to wcale nie powód, aby się dołować.
Przeczytaj więcej

Etui na telefon inspirowane naturą

Etui na telefon inspirowane naturąStęsknieni za obcowaniem z przyrodą, przedstawiamy wam nasze etui na telefon inspirowane naturą.
Przeczytaj więcej

Te etui na telefon to małe dzieła sztuki!

Te etui na telefon to małe dzieła sztuki! Niedawno organizowaliśmy konkurs z okazji Światowego Dnia Sztuki, w trakcie którego przekonaliśmy się, że wśród naszych obserwatorów mamy sporo jej miłośników. Przygotowaliśmy więc dla was po kilka propozycji z naszych różnych kolekcji wzorów etui na telefon, które powinny spodobać się artystycznym duszom!
Przeczytaj więcej

Jak odkazić telefon? Pozbywaj się wirusów i bakterii ze swojego smartfona

Jak odkazić telefon? Pozbywaj się wirusów i bakterii ze swojego smartfonaW obliczu obecnej pandemii musimy szczególnie uważać na higienę. Od tego zależy zdrowie i życie nie tylko nasze, ale również tych wszystkich, z którymi mamy styczność. Warto zatem zadbać również o swoje urządzenia mobilne, których dotykamy... no cóż, sami odpowiedzcie sobie na pytanie, jak często.
Przeczytaj więcej

Antysłodkie obudowy na telefon. Czas na odwyk!

Antysłodkie obudowy na telefon. Czas na odwyk!Słodki Tydzień na naszym fanpejdżu dobiega końca. No bo ileż można? Nie wiemy, jak wy, ale my mamy cukier już troszkę ponad normą i czujemy potrzebę, żeby teraz odstawić słodkości. Z tej okazji, chcielibyśmy pokazać wam kilka propozycji etui na telefon, o których można powiedzieć naprawdę wiele, ale na pewno nie, że są słodkie. Czas na odwyk!
Przeczytaj więcej

Słodkie etui na telefon z serii FoodPorn, której nie można się oprzeć!

Słodkie etui na telefon z serii FoodPorn, której nie można się oprzeć!Ponieważ na fanpejdżu BESTphone trwa Słodki Tydzień, postanowiliśmy wam zaprezentować nasze słodkie etui na telefon - a raczej tylko te najsłodsze. Niestety, zabrakło by nam miejsca, żeby pokazać nasz cały sortyment słodkości, poza tym nie chcemy, żeby was zemdliło ;)
Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel