Bestphone - etui na telefon online

Odbierz rabat, kup etui i wesprzyj BestPszczółkę!

2019-08-03
Odbierz rabat, kup etui i wesprzyj BestPszczółkę! Wiecie, że 75% procent tego, co jecie, zależne jest od pracy pszczół? Gdyby dzielne robotnice nie zapylały roślin uprawnych, wasza dieta byłaby straszliwie nudna i - co chyba o wiele bardziej kłopotliwe - kosztowna. Człowiek ma wiele powodów, aby podziękować pszczołom. Co robi zamiast tego? Szkodzi zarówno im jak i sobie, wykorzystując w rolnictwie toksyczne pestycydy, za sprawą których naturalne siedliska owadów zapylających ulegają zniszczeniu. Kiedyś Einstein powiedział, że kiedy znikną pszczoły, człowiekowi pozostaną jeszcze tylko cztery lata życia. Współcześni naukowcy są podobnego zdania.

Niestety pszczółki mają się coraz gorzej. Na szczęście są i tacy, którzy starają się je ratować przed wyginięciem - w ostatnich latach aż roi się od akcji wspierających pomoc pszczołom, chociażby słynne edycje Greenpeace "Adoptuj Pszczołę".

etui słoneczniki

Etui na telefon Słoneczniki

 

etui tropikalne kwiaty

Etui na telefon Tropikalne KwiatyZ okazji zbliżającego się pszczelego święta - 8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół - my też postanowiliśmy wesprzeć te owady i organizujemy naszą własną małą akcję - BestPszczółkę! Chcesz do nas dołączyć? Oto instrukcja:

1. Zajrzyj do naszego sklepu
2. Wybierz najpiękniejsze drukowane etui na telefon, jakie znajdziesz (pamiętaj, że możesz też zaprojektować własny wzór za pomocą naszego kreatora)
3. Użyj kodu rabatowego BESTPSZCZOLKA - zapewni ci on 10% rabat!
4. Uśmiechnij się, ponieważ nie tylko sprawiłeś sobie śliczne etui, ale także wsparłeś pszczółki - 10% naszego zysku przekażemy Greenpeace na ochronę pszczół!

etui floral case

Etui na telefon Nillkin Floral Case


etui kwiaty i motyle

 Etui na telefon Czarne Kwiaty i Motyle

etui różowo czarne kwiaty
Etui na telefon Różowo Czarne KwiatyKod ważny jest od 8 do 18 sierpnia. Mamy nadzieję, że dołączycie do akcji i opowiecie o niej znajomym :) Pamiętajcie, że możecie również wesprzeć nasze małe skrzydlate przyjaciółki we własnym zakresie, wpłacając dowolną sumę na przykład tutaj.

Udanych zakupów!
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel