Bestphone - etui na telefon online

Kolor roku 2019 – który wygrał? Jak obstawiasz?

2019-01-04
Kolor roku 2019 – który wygrał? Jak obstawiasz?

Kolor roku wg Pantone – jaka to barwa?

Instytut Pantone, znany na całym świecie jako wyrocznia dotycząca kolorów i odcieni, niebawem ogłosi Kolor Roku 2019. Plebiscyt organizowany jest rokrocznie, komisja wyłania barwę, która przez rok może cieszyć się zaszczytnym tytułem. Wybrany kolor jest wówczas najgorętszym – zarówno w modzie, jak w projektowaniu wnętrz, designie, w projektowaniu graficznym. Dziwne? Cóż, w końcu to Pantone stworzyło unikatową skalę barw, do której odnoszą się poligrafowie, artyści i projektanci z całego świata. Wiecie, jakie kolory wygrały w ostatnich latach?


2016


W 2016 Instytut wybrał nie jeden, a dwa odcienie, jako idealnie uzupełniające się barwy. Wiecie co? Mamy w sklepie dokładnie takie połączenia!


W 2017 kolorem roku została piękna, trawiasta zieleń:My również, jako idący z trendami, mamy dla was genialne propozycje w tym odcieniu:
W roku 2018 plebiscyt wygrała magnetyczna, hipnotyzująca barwa:Mamy w swojej ofercie coś, co spodoba się fanom tego unikatowego odcienia, spójrzcie:

I wreszcie coś, na co wszyscy czekacie – Kolor Roku Pantone 2019. Panie i panowie – oto on:Specjalnie z tej okazji prezentujemy wam nasze modele odpowiadające najgorętszemu trendowi kolorystycznemu roku:Który z Kolorów Roku najbardziej wam się spodobał? Nasz faworyt to tegoroczny koral – jest bezbłędny!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel