Bestphone - etui na telefon online

Kocie promocje w Dniu Czarnego Kota!

2018-11-15
Kocie promocje w Dniu Czarnego Kota!Wam też wmawiano w dzieciństwie, że czarny kot wróży pecha? Nawet ci, którzy nie są przesądni, odczuwają niepokój, gdy takie stworzonko przebiegnie im drogę. Ale czy ktoś rzeczywiście udowodnił tym biednym kociakom jakąkolwiek winę? Nie. Dlatego też, w ramach walki z zabobonami, z okazji Dnia Czarnego Kota oferujemy wam 10% zniżki na wszystkie drukowane etui na hasło KOTEK. Kod promocyjny ważny jest w dniach 17.11 oraz 18.11. Oczywiście szczególnie polecamy obudowy w kociaki, a tych u nas nie brakuje:) Zobaczcie sami!

#1Elegancki kociak z muszką. Czy wygląda, jakby miał wobec kogokolwiek złe zamiary?


#2


Wyluzowany kot w odjechanych okularach. Osobiście chcielibyśmy, żeby taki przebiegł nam drogę.


#3A może przepiękny mruczek z wzorkami? Takie śliczności nie przynoszą pecha.


#4Istnieje chińskie przysłowie, według którego posiadanie kota zapewnia jego właścicielowi szczęście. Jeśli już wierzymy w przesądy, to tylko takie;)


#5


Pamiętajcie, że możecie również skorzystać z naszego kreaotora i stworzyć własne etui, na przykład ze swoim ukochanym futrzakiem:)Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel